Team

ikonky

 

Keď sa to celé začalo,boli sme tím troch nadšencov,ktorí verili ,že svet sa zmeniť dá,pomocou malých,ale rozhodných krokov. - toto naše presvedčenie sa potvrdilo tým,že dnes v roku 2017 sme tím 52 odborníkov v tých životných oblastiach,ktoré v rámci tém Životológie zastupujeme.

 

 1. učíme to, čo na žiadnej škole ešte neučili
 2. učíme tak, ako to nikto pred nami nerobil
 3. poznatky zaplikuješ hneď v ten deň do svojho života
 4. do vyučovacieho procesu vnášame smiech, radosť, zábavu a vážne témy podávame podohovo, inak
 5. vzdelávací program akreditovaný ministerstvom školstva

 

Team

Henrieta (Henika) Holúbeková - 

Funkcia - Vzdelávanie a spolupráca so školami

matka projektu a "srdce" -  je nositeľkou myšlienky a metodickým  tvorcom  tohto  vzdelávacieho programu. Jej „srdcovou záležitosťou“ je   „Vzťahológia“ – náuka o vzťahoch s rodičmi, prvými láskami, samým sebou a všetkými okolo.

tel: 0948 522 266
email: henrieta.holubekova@gmail.com 
Skype: henika.holubek

linkedin_iconfb_icon

 

Team

Gabriela (Gabika) Čepičanová - 

Funkcia -  PR a kreatívna podpora projektu

 

študentka žurnalistiky, ktorá sa snaží na veci pozerať s nadhľadom. V tíme je "iskrou a hviezdou" projektu , pretože  vnáša do vzdelávacieho procesu energiu a svoju vášen. Má na starosti tematickú oblasť „Vnútroveda“ – náuka o sebapoznaní.

tel : 0905939615
email: cepicanova.gabi@gmail.com
Skype: gabi.cepican

linkedin_iconfb_icon

 

Team

Dušan (Dušky) Matuška  -

Funkcia - Manažér predaja

 

"hlava a racio" – je mužským racionálnym elementom v tíme „fantastickej trojky“ Životológie.  Je odborníkom pre tematickú oblasť „Kariéristika“ – náuka o profesnom a kariérnom rozvoji.

tel: 0910 132 122
email: dusky.matuska@gmail.com
Skype: Dusan Matuska

linkedin_iconfb_icon

 

Team

Nikola Sedláčková - 

Funkcia - hlavná koordinátorka Životológie pre oblasť trenčianskeho regiónu, trénerka a koučka.

 Už viac ako 8 rokov sa venuje konzultantskej činnosti vo firmách, tvorbe a realizácii vzdelávania vo firemnom i neziskovom sektore. Venuje sa najmä oblasti osobnostného rozvoja a manažérskym zručnostiam. V predchádzajúcom zamestnaní (univerzita) mala na starosti riadenie programov Erasmus - mobility a stáže študentov a pedagógov do zahraničia. V minulosti tiež participovala na rôznych projektoch cez programy Leonardo da Vinci (transfer of innovation) ako administrátor projektu a supervízor manažmentu kvality. Ako dobrovoľníčka je v Životológii zapojená do mentorskej činnosti a divízie fundraisingu. Oblasti, na ktoré sa orientuje je Kariéristika a Vnútroveda.

Myšlienka, ktorá ju charakterizuje:

„Jediné prekážky, ktoré si v živote môžeme klásť sú v našej hlave.“

email: nikola@eventive.sk

Web: http://www.eventive.sk/

linkedin_icon fb_icon

Team

Jana Bytčáneková - 

Funkcia -  ako dobrovoľníčka je zapojená do programu ako mentorka v bratislavskom kraji, aktívne sa podieľa v divízii metodickej tvorby učebných osnovv rámci organizačnej štruktúry Životológie.

 Vyštudovala na univerzite Komenského v Bratislave odbor Vedecké informácie a  knihovníctvo–anglický jazyk.  Pracovne má najbohatšie skúsenosti z učenia cudzieho jazyka ako lektorka, resp. učiteľka anglického jazyka. Popritom prekladá z/do anglického jazyka a má aj skúsenosti z neziskového sektora ako projektová manažérka.  Už niekoľko rokov dobrovoľnícky pracuje pre Úsmev ako dar, okrem iného je aj koordinátorkou rodinných stretnutí. Zároveň pracovala v Centre jazykovej a odbornej prípravy na Fakulte ekonómie a podnikania ako metodička a garantka predmetu EKO  v anglickom jazyku. V rámci mentoringu sa špecializuje na oblasť Zdravíčko a jej záujem sa pohybuje aj v oblastiach Vzťahológie, Vnútrovedy a Kariéristiky.

Myšlienka, ktorá ju charakterizuje: „Hlava v oblakoch a nohami pevne na zemi. Občas prevládne jeden pól nad druhým, ale mám rada vyrovnanosť a harmóniu. Som presvedčená, že to, ako sme fyzicky a duševne svieži, môžeme takmer vždy sami ovplyvniť stravou, pohybom a  prístupom k životu“.          

Email: jana.bytcanekova@gmail.com

fb_icon

Team

Veronika Strnisková  -

Funkcia - ako dobrovoľníčka je zapojená ako mentorka, konkrétne v divízii HR, kde sa podieľa na príprave a tvorbe vzdelávacieho systému mentorov, prijímaní a výbere mentorov do programu, jej záujem sa pohybuje aj v oblastiach Vzťahológie, Vnútrovedy a Kariéristiky.

Email: veronikastrniskova@gmail.com

fb_icon linkedin_icon

Team

Lucia Mariničová - 

Funkcia - má medzinárodné skúsenosti s prácou s mládežou na európskej úrovni, angažuje sa v rozvoji zemplínskeho regiónu,

ako dobrovoľníčka je zapojená ako mentorka pre oblasť východného Slovenska a zároveň je riaditeľkou divízie Metodiky, kde má na starosti tvorbu a aktualizáciu učebných osnov programu Životológia pre stredoškolskú mládež a programu Životológia pre učiteľov a predagogických pracovníkov stredných škôl.

linkedin_icon

Team

Peter Huray - 

Funkcia -  má medzinárodné skúsenosti s prácou s mládežou na európskej úrovni, angažuje sa v rozvoji zemplínskeho regiónu , ako dobrovoľník je zapojený ako mentor pre oblasť východného Slvoenska a zároveň je riaditeľom divízie Fundraisingu.

 

 

linkedin_icon

Team

Barbora (Baška) Baisová  -

Funkcia - ako dobrovoľníčka je zapojená do programu ako asistentka PR riaditeľky, pripravuje podklady pre médiá, pre PR, články a videá. stará sa o výstupy na youtube, o sociálne siete, instagram a FB.

 

Je prezidentkou slovenskej pobočky medzinárodnej mládežníckej organizácie Media & Youth pôsobiacej v 16 krajinách s viac ako 5 tisíc členmi. Momentálne je študentkou Fakulty manažmentu na Univerzite Komenského v Bratislave. 

Email: baska.baisova@gmail.com

Web: http://may.am/sk/

linkedin_icon fb_icon

Team

Michal Grozda - 

Funkcia - má medzinárodné skúsenosti s prácou s mládežou na európskej úrovni, angažuje sa v rozvoji zemplínskeho regiónu , ako dobrovoľník je zapojený ako mentor a zároveň má pedagogické vzdelanie, konkrétne vo výuke anglického jazyka, podieľa sa na preklade programu do anglického jazyka, nakoľko je záujem aj z iných krajín vzdelávať Lifeology v ďalších európskych krajinách.  

linkedin_icon

2 Comments on “Team

 1. Decka, ja Vam gratulujem, zo srdca Vam prajem velky uspech a ani vyslovit neviem, aky som rad, ze som dnes rano pocuval slovensky rozhlas! Ktohovie, kolko by mi to trvalo sa o Vas dozvediet.
  Ja sa o tuto temu velmi zaujimam, dokonca som externym doktorantom na viedenskej univerzite s temou architektury skoly, ako filozof/ucitel/zahradnik/maser a ine. Dufam, ze sa budeme mat sancu stretnut a prehlbit toto nove krasne dobre a spravne.

  Pozdravujem Vas!

  1. Tomáš Ďakujeme za podporu! Paráda, to je skvelé,radi sa stretneme a môžeme podebatiť, ako to môžeme spoločne prehĺbiť. Skontaktujeme sa 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *