Zakladatelia

Henrieta (Henika) Holúbeková

Je ideovým tvorcom, metodičkou projektu a držiteľkou akreditácie tohto vzdelávacieho programu.  V roku 2016 získala Osobitné ocenenie Národnej ceny kariérneho poradenstva a odvtedy je so svojimi mentormi pozývaná na rôzne vedecké konferencie na Slovensku aj v zahraničí, kde prezentuje Životológiu ako príklad dobrej praxe na Slovensku.

Vyštudovala odbor andragogika na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Vo sfére výchovy a vzdelávania dospelých pôsobí už viac ako 18 rokov. Vedie a mentoruje tzv. Teen mentorov v tomto projekte, ale zároveň aj mládežníckych lídrov z Poľska, Slovinska, Chorvátska, Turecka, Grécka, Bulharska, Českej republiky, Rumunska a Talianska. 

V roku 2017 bola mentorkou v projekte Wake Up, ktorý organizuje každoročne Future generation Europe. Vo firmách vedie pre pracovníkov štátnej a verejnej sféry komunikačné tréningy, skupinovú dynamiku. Je autorkou predmetu  "Vodcovstvo zajtrajška", ktorý sa vyučuje na Ekonomickej univerzite v Bratislave v Centre severoamerických štúdií. Trénuje rečníkov na TEDx konferencie v Čechách. Na podnet dospelej verejnosti tento rok 2018 otvára "Školu Životológie pre dospelých".  

Spoločne s Henikou sa naučíš o sebe všetko, čo si doteraz nevedel, a ako s tým pracovať. Ak Ťa zaujal prvý predmet o Tebe a chceš sa vybrať na správnu cestu sebapoznania, tak Henika Ti s radosťou pomôže.
 

tel: 0948 522 266
email: henrieta.holubekova@gmail.com 
Skype: henika.holubek

linkedin_iconfb_icon

Gabriela (Gabika) Čepičanová

Je PR a kreatívnou podporou projektu a Teen mentorkou pilotného ročníka. V roku 2007 získala ocenenie Detský čin roka v kategórii Pomoc iným ľuďom. V roku 2015 vydala knihu Život je ako..., ktorou splnila nedokončený sen svojej mamy, bývalej novinárky Zuzany Lajdovej, In memoriam. O rok neskôr sa stala držiteľkou ocenenia Najinšpiratívnejšia Žena v meste za rok 2015.

Popri štúdiu žurnalistiky na FiF UK v Bratislave je už teraz redaktorkou webového portálu Ženy v meste, pomáha laickej verejnosti vydávať vlastné knihy, je mentorkou v oblasti písania textov a článkov, rečníckou mentorkou a víťazkou 2 ročníkov po sebe v celoslovenskej rečníckej súťaži v pripravených prejavoch.

Má za sebou výmenné mládežnícke pobyty v Berlíne, Erasmus mobilitu v Madride, stáže v Moskve a v Kyjeve. Hovorí po anglicky, rusky a španielsky, doučuje cudzincov slovenčinu. Ak si chceš zlepšiť svoje zručnosti vo vyššie uvedených oblastiach, Gabika je pre teba správnou voľbou.

tel : 0905939615
email: cepicanova.gabi@gmail.com
Skype: gabi.cepican

linkedin_iconfb_icon

Dušan (Dušky) Matuška 

Je marketingovou a strategickou podporou projektu. V roku 2015 získal ocenenie Študentská podnikateľská cena roka, vlastní kapitánsky preukaz na jachty (od svojich 11 rokov robil profesionálne jachting a je dvojnásobným majstrom Slovenska). Vyštudoval fakultu managementu na Univerzite Komenského a získal ocenenie za svoju diplomovú prácu Naj Diplomovka 2017.

Je prezidentom neziskovej organizácie JCI Bratislava, zároveň je víťazom celonárodnej rečníckej súťaže Toastmasters v pripravených prejavoch. Na Slovensku taktiež šíri projekt Octago a podieľa sa na založení Paralelnej Polis.

Dušan pravidelne prednáša na stredných a vysokých školách o podnikaní a o tom, ako začať meniť svoj nápad na biznis. Vie Ti pomôcť s nastavením a tvorbou biznis plánu, validáciou nápadu, odporúčaním na marketingové aktivity, hľadaním investora a všetky aktivity spojené so začiatkami podnikania.

tel: 0910 132 122
email: dusky.matuska@gmail.com
Skype: Dusan Matuska

linkedin_iconfb_icon