Hosťujúci mentori

Viera Ayisi

So svojou umeleckou a pohybovou tvorbou Vierka pôsobí na Slovensku aj v zahraničí už trinásť rokov. Známa je so skladbou „Si moje druhé ja“ z roku 2011.

Vierka bola roky súčasťou tanečnej skupiny Fredy´s Dance Group, tanečná skupina, ktorú založil Fredy Ayisi. Neskôr vytvorila vlastnú tanečnú skupinu, s ktorou spolupracuje s mnohými domácimi a zahraničnými umelcami.

V roku 2007 otvorila svoje tanečno-pohybové centrum v Bratislave. Vyučuje rôzne formy cvičenia pre ľudí rôznych vekových kategórií. Zdokonaľovala sa aj študovaním tanca v New Yorku.

Dva roky pôsobila v Dubaji ako certifikovaná inštruktorka pre Nike a NTC, kde bola súčasťou reklamno-športovej kampane pre Nike Woman 2015.

Momentálne pôsobí doma a v zahraničí ako inštruktorka yogy a trénerka Fit Inspirit cvičenia. V rámci Inspirit agentúry, ktorú založila, sa venuje výučbe a organizovaniu workshopov, pobytov a exotických sústredení, prednáša a venuje sa aj písaniu lifestyleových blogov.

Michal Novota

Michal Novota sa venuje konzultingu a koučingu v oblasti reštartu a rozvoja značiek, PR stratégií, komunikačných, manažérskych a líderských zručností v spoločnosti Restartup. Konzulting v oblasti politického marketing rozvíja v spoločnosti Campaigns pôsobiacej v Českej a Slovenskej republike. Je tiež fundraiserom v Slovenskej organizácii pre vesmírne aktivity. Pracoval ako strategic planner reklamnej agentúry MARK/BBDO, tréner a program officer v International Republican Institute.

Je redaktorom časopisu .Týždeň.

Michal Ti vie pomôcť vybrať stratégiu, nájsť tvoj príbeh a slová vždy, keď chceš niečo v spoločnosti zmeniť alebo ovplyvniť.

Slavomír Hruška

Slavomír  má za sebou skúsenosti z korporátneho prostredia. Pracoval pre spoločnosti Fortune 500. Je skúseným podnikateľom a spoluzakladateľom inovatívnej lokalizačnej spoločnosti Localization guru. Zameriava sa na nové technológie, rozvíjajúce sa trhy a rozvoj podnikania. Je autorom niekoľkých článkov na rôznych portáloch, kde radí začínajúcim startupom ako prežiť v súčasnej divočine. Dokáže sa nato teraz už pozerať z oboch pohľadov - z pozície zakladateľa a aj investora iných startupov. V súčasnosti pracuje v ekosystéme strednej a východnej Európy ako investment manažér venture kapitálových fondov na Fonde inovácií a technológií. Je mentorom anjelských investorov, kde ich vedie a učí k tomu, ako si vybrať správny startup na investíciu a ako rozložiť svoje investovanie múdro a k spokojnosti oboch strán.  Ak máš nápad, ktorý by si chcel uskutočniť ako svoje nové podnikanie, Slavomír je tá správna osoba, ktorá ti pomôže reálne zhodnotiť tvoj nápad, poradí ti ako ho úspešne uskutočniť a prepojí ťa s investormi, ak bude treba.