Kontakt

kontakt

 

Henrieta (Henika) Holúbeková - 

Funkcia - Vzdelávanie a spolupráca so školami

matka projektu a "srdce" -  je nositeľkou myšlienky a metodickým  tvorcom  tohto  vzdelávacieho programu. Jej „srdcovou záležitosťou“ je   „Vzťahológia“ – náuka o vzťahoch s rodičmi, prvými láskami, samým sebou a všetkými okolo.

tel: 0948 522 266
email: henrieta.holubekova@gmail.com 
Skype: henika.holubek

linkedin_iconfb_icon

 

kontakt

 

Gabriela (Gabika) Čepičanová - 

Funkcia -  PR a kreatívna podpora projektu

 

študentka žurnalistiky, ktorá sa snaží na veci pozerať s nadhľadom. V tíme je "iskrou a hviezdou" projektu , pretože  vnáša do vzdelávacieho procesu energiu a svoju vášen. Má na starosti tematickú oblasť „Vnútroveda“ – náuka o sebapoznaní.

tel : 0905939615
email: cepicanova.gabi@gmail.com
Skype: gabi.cepican

linkedin_iconfb_icon

 

kontakt

 

Dušan (Dušky) Matuška  -

Funkcia - Manažér predaja

 

"hlava a racio" – je mužským racionálnym elementom v tíme „fantastickej trojky“ Životológie.  Je odborníkom pre tematickú oblasť „Kariéristika“ – náuka o profesnom a kariérnom rozvoji.

tel: 0910 132 122
email: dusky.matuska@gmail.com
Skype: Dusan Matuska

linkedin_iconfb_icon

 

2 Comments on “Kontakt

 1. Dobrý deň,
  dnes som sa dozvedela o vašom projekte životológia.
  Mám dcéru, ktorá študuje na bilingválnom gymnáziu v Liptovskom Mikuláši. Je tretiačka.
  Chcela by som sa spýtať, či je nejaká šanca, že by sa životológia začala vyučovať aj na tejto škole a čo by bolo potrebné pre to urobiť….
  Ďakujem za odpoveď.
  Zlatka Š.

  1. Dobrý deň Zlatka, postup je taký, že tam najprv potrebujeme mentorov z toho okolia. momentálne vo vašom meste nemáme dobrovoľníkov, tak ak budú, zaškolíme ich, prejdú tréningom a certifikáciou a potom keď ich budeme mať pripravených, tak, oslovíme školu vašej dcéry a budete jedna z tých úžasných mamičiek, ktorej budú ostatní vďační, že priniesla Životológiu na tú školu. Za Teen mentora sa môže prihlásiť občan vo veku od 18 rokov, ktorý má kladný vzťah k práci s mládežou,je odborník vo svojej oblasti alebo disponuje životnými skúsenosťami, ktoré rád odovzdá mládeži tak ako aj svoje vedomosti, rád pracuje na sebe a svojom zdokonaľovaní sa. Je otvorený novým výzvam, je bezúhonný, citovo a emocionálne zastabilizovaný, ideálne ak má absolvovaný kurz lektorského minima, ak nemá, vieme zabezpečiť. Nesmie byť členom žiadneho „sektárskeho“ spoločenstva, nemá v úmysle predaj produktov alebo verbovanie do akéhokoľvek politického zoskupenia. má čistý register trestov a ukončené aspoň úplné stredoškolské vzdelanie. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok a nejasností nám pokojne píšte sem alebo na email: zivotologia@gmail.com. nesmierne si ceníme vašu podporu a tešíme sa niekedy na stretnutie s Vami možno aj osobne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *