5 Comments on “

 1. Dobrý deň,
  dnes som sa dozvedela o vašom projekte životológia.
  Mám dcéru, ktorá študuje na bilingválnom gymnáziu v Liptovskom Mikuláši. Je tretiačka.
  Chcela by som sa spýtať, či je nejaká šanca, že by sa životológia začala vyučovať aj na tejto škole a čo by bolo potrebné pre to urobiť….
  Ďakujem za odpoveď.
  Zlatka Š.

  1. Dobrý deň Zlatka, postup je taký, že tam najprv potrebujeme mentorov z toho okolia. momentálne vo vašom meste nemáme dobrovoľníkov, tak ak budú, zaškolíme ich, prejdú tréningom a certifikáciou a potom keď ich budeme mať pripravených, tak, oslovíme školu vašej dcéry a budete jedna z tých úžasných mamičiek, ktorej budú ostatní vďační, že priniesla Životológiu na tú školu. Za Teen mentora sa môže prihlásiť občan vo veku od 18 rokov, ktorý má kladný vzťah k práci s mládežou,je odborník vo svojej oblasti alebo disponuje životnými skúsenosťami, ktoré rád odovzdá mládeži tak ako aj svoje vedomosti, rád pracuje na sebe a svojom zdokonaľovaní sa. Je otvorený novým výzvam, je bezúhonný, citovo a emocionálne zastabilizovaný, ideálne ak má absolvovaný kurz lektorského minima, ak nemá, vieme zabezpečiť. Nesmie byť členom žiadneho „sektárskeho“ spoločenstva, nemá v úmysle predaj produktov alebo verbovanie do akéhokoľvek politického zoskupenia. má čistý register trestov a ukončené aspoň úplné stredoškolské vzdelanie. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok a nejasností nám pokojne píšte sem alebo na email: zivotologia@gmail.com. nesmierne si ceníme vašu podporu a tešíme sa niekedy na stretnutie s Vami možno aj osobne.

 2. Dobry den, pocula som o vason projekte uz davnejsie avsak dnes mi ho pripomenul clanok na stranke Trendu. Ste super, strasne cam drzim palce v tom co robite, lebo to podla mna na Slovensku potrebujeme ako sol. Chcela by som vas nejakou formou aspon trosku podporit, preto sa chcem opytat ci je mozne vam poukazat 2% z dane. Vopred dakujem za info a dufam, ze kym budem mat deti tak uz budete aktivni aj v Presove 😉 S potdravom Dominika

 3. Dobrý deň,
  je možnosť otvoriť predmet životológia na základnej škole? Rsp. je možnosť otvoriť tento predmet mimo Bratislavy (Košice) s tým, že predmet by viedol „normálny“ učiteľ, ktorý má s témami a predmetom teoretické a praktícké znalosti?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *